Sklep ELEKTRYCZNY.pl, wyróżnia się na rynku bardzo bogatą ofertą i najwyższą jakością usług – warto zaznaczyć, że hurtownia tej marki, istnieje na rynku już od 2000 roku. Jednak historia całej firmy znanej pod marką Elmax – Hurt sięga, aż 1986 roku. Tak bogate doświadczenie, na tle wielu lat rozwoju elektryki, zapewnia klientom najwyższy poziom usług.

Sklep wyróżnia się niezwykle zróżnicowanym asortymentem. W bogatej ofercie posiada między innymi osprzęt elektroinstalacyjny, mierniki, oświetlenie, a także wentylacje. Kupić tu można w związku z tym gniazda i wyłączniki elektryczne, systemy alarmowe, kable, przewody oraz rozmaite narzędzia. Proponuje swoim klientom także elementy zwiększające swobodę sterowania oświetleniem, a także wideodomofony. Sklep elektryczny Elektryczny.pl prowadzi sprzedaż również automatów schodowych, rozdzielnic natynkowych i podtynkowych, czy baterii.

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu pochodzą od najlepszych, renomowanych producentów. W efekcie można być pewnym, że odznaczają się najwyższą jakością. Decydując się na nie, nie należy obawiać się tego, że zawiodą w najmniej odpowiednim momencie. Pracownicy sklepu chętnie odpowiadają na pytania klientów, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Kategorie: Blog