Rozdzielnica natynkowa to rodzaj rozdzielnicy natynkowej. Wykorzystywana jest w instalacjach elektrycznych i pozwala na sterowanie w tym samym czasie różnymi obwodami.

Rozdzielnica natynkowa stosowana jest naprawdę często. Wybierana jest wielokrotnie częściej niż rozdzielnice podtynkowe.

Atutem rozdzielnicy natynkowej jest łatwość montażu, a także jego ogromna wygoda. Aby zamontować rozdzielnicę natynkową, potrzebna jest tylko wiertarka i kołki, na których można ją zawiesić. Można ją powiesić na dowolnej ścianie. Plusem jest także estetyczny wygląd.

Dostępne obecnie rozdzielnice natynkowe dostępne są w różnych rozmiarach. Dzięki temu nie ma najmniejszego problemu z wybraniem takiej rozdzielnicy, która idealnie wpisuje się w indywidualne potrzeby.

Wszystkie oferowane obecnie rozdzielnice natynkowe wykonane są z materiałów najwyższej jakości. W efekcie są niezwykle trwałe i doskonale spełniają swoją rolę. Dostępne jest również dodatkowe wyposażenie do rozdzielnic. Zalicza się do nich rozmaite listwy, uchwyty, a także osłonki.