Natynkowe puszki hermetyczne marki Pawbol to naprawdę solidny, a przy tym prosty w montażu produkt. Pawbol puszki posiadają nieprzeźroczystą pokrywę, a ich wymiary to 100x100x50.

Wewnątrz puszki znajduje się wiele podstaw ułatwiających montaż sprzętu. Pawbol puszki to produkt stworzony z myślą o zewnętrznych ścianach budynków. Dlatego też cechują się wysoką odpornością, zarówno na czynniki chemiczne, jak i mechaniczne. Zastosowano w nich wkręty z tworzywa, które skutecznie chronią przed korozją. Dzięki nim bez obaw można montować puszki nawet w miejscach narażonych na wilgoć. Pawbol puszki cechuje stopień ochrony IP 65, za sprawą szczelnego połączenia pomiędzy pokrywą a podstawą. Wyjątkiem są serie S-BOX 026 i 036, które wyposażono w wygodny system zamykania przez zakliknięcie pokrywy na puszce. W przypadku tych modeli stopień IP wynosi 44. Puszki wykonano w neutralnym kolorze, który świetnie wpasuje się w design każdego budynku. U nas można zakupić je w opakowaniu zbiorczym zawierającym 48 sztuk.

Sklep elektryczny.pl

Jeśli szukasz artykułów elektrycznych zapraszamy do naszego sklepu elektryczny.pl. Gwarantujemy sprawną i profesjonalną realizację zamówień.