Komfort oraz bezpieczeństwo po zmroku są ważne, żeby nie zdarzył się nieszczęśliwy wypadek. Profesjonalne reflektory ledowe stają się coraz bardziej popularne nie tylko w przemyśle, ale również w gospodarstwach domowych. Producenci i dystrybutorzy oferują bardzo szeroki wybór halogenów, lamp ledowych oraz reflektorów. Często one są wyposażone w takie udogodnienia jak czujnik zmierzchu czy detektor ruchu.

Reflektory led z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Reflektor led z czujnikiem ruchu i zmierzchy zamontowany przy wjeździe do garażu? Jak najbardziej TAK! Wiele reflektorów ledowych posiadają fabrycznie wbudowany detektor ruchu lub czujnik zmierzchu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy każdorazowo włączać światła. Światł uruchamia się automatycznie po wykryciu ruchu w określonym obszarze lub po zmroku. Jeżeli nasz reflektor nie jest wyposażony w takie gadżety nic nie stoi na przeszkodzie aby zamontować zewnętrzny czujnik zmierzchy czy ruchu.

Sklep z artykułami elektrycznymi

Asortyment sklepu elektryczny.pl jest bardzo zróżnicowany. Znajdziemy w nim elementy elektryczne, które pochodzą wyłącznie od zaufanych producentów, między innymi reflektory ledowe, akcesoria niezbędne przy poprowadzeniu elektryki oraz wiele innych elementów elektrycznych. Sklep elektryczny.pl posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Kategorie: Blog