Rozdzielnica budowlana, zwana również erbetką to część sieci elektrycznej, dzięki której jest możliwość podłączenia innych maszyn, w tym także urządzeń zasilanych trójfazowo. Rozdzielnice budowlane ze sklepu elektrycznego to najwyższej jakości produkty, posiadające potrzebne atesty i zabezpieczenia, można je znaleźć w wielu modelach i rodzajach, a każdy z nich spełnia oczekiwania klientów. Rozdzielnica budowlana jest potrzebna na każdej budowie, gdzie nie ma jeszcze stałego łącza elektrycznego, a także w zakładach przemysłowych, gdzie do prądu podłącza się różne maszyny, szczególnie te w napięciu 400 volt.

W sklepie elektrycznym zostanie udzielona fachowa pomoc i doradztwo, tak aby właściwa rozdzielnica budowlana trafiła do klienta. Jakie zadania spełnia erbetka na budowie? Ma ona za zadanie dostarczyć zasilanie elektryczne do wszystkich urządzeń, zarówno tych działających na jednej fazie, jak i tych na gniazdo trzyfazowe. Każda rozdzielnica budowlana jest zbudowana tak, aby zapewnić osobom korzystającym bezpieczeństwo i ochronę przed porażeniem prądowym.

Szeroki wybór artykułów elektrycznych znajdziecie w ofercie sklepu elektryczny.pl. Oferują produkty znanych producentów w atrakcyjnych cenach.